ПРО НАС

Bukoni TM


Компанія «Bukoni» - це підприємство, яке активно і динамічно розвивається. Нашою спеціалізацією є високотехнологічне виробництво різних видів печива, з оригінальною технологією для всіх видів печива. Наша головна мета - випускати першокласне і смачне печиво, щоб дарувати радість та задоволення кожній людині. Ми хочемо довести, що наш продукт - це не просто печиво, зроблене конвеєром на фабриці, а частка нашого серця, нашої душі і всіх емоційних затрат, що ми направляємо в наше виробництво. Асортимент нашої продукції регулярно поповнюється новинками, і ми з упевненістю можемо сказати, що серед продукції ТМ «Bukoni» кожен покупець знайде щось своє, «Смачне і улюблене!».

Якість гарантуємо!

Основа філософії нашої кондитерської - бути кращими, представляючи традиційні солодощі, приготовані виключно за оригінальними рецептами і бездоганному зовнішньому вигляду.

Ми, використовуючи тільки високоякісну сировину, застосовуємо сучасні європейські технології в області виробництва продукції.

Окремо ми концентруємося на контролі якості готової продукції і прагнемо до досягнення оптимального поєднання ціна - якість. Для цього використовуємо триступеневу систему контролю якості:

• контроль вхідної сировини;

• забір проб продукції на кожному виробничому етапі;

• перевірка готової продукції перед відвантаженням.

Доставка нашої продукції здійснюється щодня, без вихідних, будь-якими за обсягом партіями, - прийом замовлень цілодобово.